Çalıştığımız firmalar


  • Döviz Firmaları
  • Bankalar
  • Gıda Firmaları
  • Sağlık Kuruluşları
Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Bizden ürünlerimizle ilgili demo isteyebilirsiniz. Demo esnasında işyeri ihtiyaçları daha iyi belirlenecek ve ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. Demo için demo talep formunu doldurmanız yeterli biz size istediğiniz bir tarihte demo için hazırlanacağız.

İletişim

Makser Para Sayma Makineleri


Hizmette 27 Yıl

27 Yıldır Türkiye'de para sayma makineleri ve evrak imha makinelerinin ithalatını, pazarlamasını yapan ve teknik servis hizmetlerini veren profesyonel bir firmayız.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

MAKSER, Uzman teknik kadrosu, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle sektörde saygın, güvenilir bir konum elde etmiştir. Bu sayede sektördeki pazar payımızı her geçen gün büyüterek kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız.

Servis ve Garanti

Merkez binamızda verilen ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine seri nosu yeterlidir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Makineler

Zamanınız değerlidir. Zaman sizi değil siz zamanı yönetin. İhtiyaçınıza uygun bir para sayma makinesını seçerek hayatınızı kolaylaştırın.